allah

نمی دونم داستان چیه چند روزه فشار شدید روی سایت زیاده ، اسپمر های زیادی هم به سایت حمله کردند ، من هم مجبور شدم برای اینکه سایت بسته نشه ای پی های دیگر کشور ها رو محدود کردم.

ان شالله مشکل حل بشه مجدد سایت رو برای خارجی ها باز کنیم.

اگر قصد طراحی حرف هـ دو چشم رو دارید ، بهتره بدونید بهترین راه برای طراحی این کاراکتر استفاده از ترکیب حرف ه مستقل و حرف د می باشد ، ترکیب این دو حرف میتواند حالت زیبایی از حرف هـ برای شما ایجاد کند. حرف هـ در طراحی فونت نمای بسیار مهمی دارد و به قوام و زیبایی فونت کمک زیادی می کند.

حال و هوای این چند روز شمال علی الخصوص ساری باعث شد تا فونت جدید رو با نام دیما ساری منتشر کنم ، بیس این فونت نستعلیق دست نویس هست که برای اسم فیلم و کتاب و ... این جور چیزها فکر کنم مناسب باشه

امروز داشتم با اشکال هندسی بازی می کردم که خروجیش شد فونت دیما مربع ، این فونت فانتزی برای دو زبان فارسی و انگلیسی قرار کار بشه ، مناسب لوگوتایپهای ترکیبی هست که دوستان طراحی می کنند.

خوب پس از مدتها فرصت شد قلم دیگری با نام دیما فام استارت بخوره ، این قلم سنگین وزن در حال تکمیل کاراکترها می باشد.

دست به کار خطرناکی زدم ُ‌ همزمان نسخه مورب و توخالی فونت دیما برف ۳ رو کار کردم ُ‌کمی ترسناک هست اما تجربه جالبه ُ‌سیستم لپ تاپ اصلا نمی کشه

نبود فونت زیبا برای کارهای شاد و کودکانه یا طنز گونه باعث شده تا بسیاری از فونتهای رایگان یا تجاری ما حالتی شاد به خودشون بگیرن ، اصولا دایره توی فونت های ما خیلی اثر گذار هست ، برای طراحی هر فونت ابتدا یک دایره می کشم بعد باهاش ور می رم تا یه شکل خوب به خودش بگیره ، دیما شادی متولد امروز هست یه فونت که استایل شادی داره سعی دارم براش حالت های متفاوتی طراحی کنم این فونت جای کار زیادی داره و میشه نسخه های زیادی ازش تولید کرد.

این هفته فونت جدیدی در دست طراحی براساس دوایر منظم می باشد که نام دیما فرش رو بر اون گذاشتم چون ایده اش از لوگوی فرش انتخاب شد که از فونت دستکاری شده یکان بولد طراحی شده بود.

ان شالله بزودی آماده بشه منتشرش می کنم.

امشب تصمیم گرفتم یه فونت زیبا طراحی کنم و اون رو به نام بانوان سرزمینم نام گذاری کنیم ، این فونت با همه وجود تقدیم به بانوان عزیز علی الخصوص گرافیست های همکارمون :-)

این هفته مثل اینکه هفته خوبیه ، دومین فونت این هفته نیز داره آماده میشه ، اسم این فونت رو دیما نسیم گذاشتم ، فونتی زیبا پر از دوایر و مناسب برای لوگوتایپ

Template Design:Dima Group